PłYTY ELEWACYJNE LITE-STONE®

  WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI / DISCLAIMER

  • Płyty elewacyjne Lite-Stone są wysokiej jakości, ręcznie wytwarzanym produktem do zastosowania jako ozdobne wykończenie ścian, w szczególności elewacji budynków. Płyty Lite-Stone nie są przeznaczone do montażu na powierzchniach poziomych.
  • Płyty Lite-Stone nie są elementem chroniącym elewację przed uszkodzeniami, nie są odporne na wandalizm i uderzenia twardymi przedmiotami. Płyty Lite-Stone w wariancie HD posiadają podwyższoną odporność udarową, należy jednak pamiętać, że rdzeÅ„ płyty stanowi styropian, a sama płyta jest produktem o charakterze dekoracyjnym.
  • Przebarwienia na płytach Lite-Stone są aplikowane ręcznie przez wyspecjalizowanych pracowników w trosce o jak najwierniejsze odtworzenie wyglądu naturalnego piaskowca. Rozmieszczenie przebarwień, ich kształt oraz intensywność są losowe. Nadaje to niepowtarzalności każdej płyty opuszczającej nasz zakład i stanowi cechę szczególną produktu Lite-Stone.
  • Styropian, stanowiący rdzeń naszych płyt, pochodzi od sprawdzonych producentów. Używamy do produkcji wyłącznie styropianu EPS 200 i wszystkie jego cechy oraz charakterystyki są deklarowane przez jego producentów. Firma STAGAPOL nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność cech i parametrów styropianu stanowiącego rdzeń płyt Lite-Stone z deklaracją producenta.
  • Ze względu na technologię obróbki i cięcia styropianu, firma STAGAPOL deklaruje dokładność wymiarów płyt Lite-Stone +/- 2 mm dla długości, szerokości i grubości płyt, oraz prostokątność +/- 3 mm / 1000 mm.
  • Różnice w jakości, wymiarach, kolorze oraz przebarwieniach, uznawane za dopuszczalne w handlu lub nie do uniknięcia z przyczyn technicznych, nie są uważane za wady produktu i nie stanowią podstawy do reklamacji.

  W przypadku jakichkolwiek pytaÅń lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 795 70 19 70 lub pod adresem mailowym: info@stagapol.pl