• Jak się montuje płyty Lite-Stone®?Montaż naszych płyt elewacyjnych jest niezwykle prosty. Potrzebny jest do tego klej do styropianu oraz elastyczny uszczelniacz silikonowy do zastosowań zewnętrznych*. Dokładną instrukcję montażu można pobrać po zalogowaniu się na naszej stronie.
  • Czy płyty Lite-Stone® można docinać? Będzie widać styropian, co z tym zrobić?Płyty Lite-Stone® mozna jak najbardziej ciąć. Zalecamy stosowanie pilarek tarczowych lub pił stołowych. Na odsłonięty rdzeń płyty nakłada się masę szpachlową Lite-Stone®. Dokładny opis tych czynności znajduje się w instrukcji montażu.
  • Jak złożyć zamówienie?W celu zamówienia płyt elewacyjnych Lite-Stone®, zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem: info@stagapol.pl lub drogą telefoniczną - 795 70 19 70.
  • Dlaczego wybrać STAGAPOL?Przeglądając oferty rozmaitych producentów przeczytają Państwo: unikatowe, jedyne, najlepsze. Prawda jest taka, że istnieją 2 podstawowe technologie "zbrojenia" profili i detali architektonicznych, oraz co ważniejsze są 2 grupy produktów wykorzystywanych do wykonania zewnętrznej powłoki zbrojącej. Są to zaprawy na bazie cementowej (często te same, których używa się do przyklejania styropianu i zatapiania siatki), oraz masy będące rozmaicie uzyskanym połączeniem żywic (najczęściej akrylowych) i kruszyw (najczęściej kwarcu). Obie technologie mają swoje wady i zalety. Decydując się na producenta materiałów elewacyjnych należy zwrócić uwagę na najbardziej istotny czynnik - trwałość oferowanych produktów. Firmy legitymujące się realizacjami, które przetrwały próbę czasu należy uznać za godne zaufania i powierzenia swoich pieniędzy. W STAGAPOL postawiliśmy z rozmaitych względów na technologię bazującą na powłokach żywiczno-kwarcowych i należymy do jej prekursorów w naszym kraju. Nasza technologia jest oczywiście podrabiana co bardzo nam schlebia i daje motywację do ciągłego doskonalenia naszych produktów. Utwierdza nas to również w przekonaniu, że jesteśmy liderem, za którym inni mogą jedynie podążać. Efektem tego jest zaufanie tych inwestorów, którzy sięgają po produkty i usługi najwyÅższej jakości.
  • Z czego zrobione są płyty elewacyjne Lite-Stone®?Nasze płyty to wysokiej jakości, wytwarzany ręcznie produkt. Rdzeń płyty to twardy styropian EPS 200, a powłoka to zastrzeżona, precyzyjnie nakładana kompozycja żywic oraz naturalnych kruszyw i pigmentów. Płyty HD (z ang. Heavy Duty) posiadają dodatkowo wzmocnienie z zapraw klejowych i włókna szklanego.
  • Jakie są wymiary płyt Lite-Stone®?Standardowe wymiary płyt to 600/300, 700/400, 1000/500 oraz 1200/600 mm. Na zamówienie wykonujemy płyty o innych wymiarach. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.